SUMAK POMPA'ya hoşgeldiniz! Bize Ulaşın: +90 262 502 50 10
DİL:

Şifremi Unuttum

TESLİMAT ŞARTLARI

Bayi.sumakpompa.com üzerinden verilen siparişler, özel kargo ile en geç 7 işgünü içerisinde merkez depomuzdan müşterilerimize gönderilmektedir.

Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

* Kargo paketini teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar;

Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz.

Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden SUMAK POMPA sorumlu değildir.

* Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Onaylıyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. SUMAK POMPA'ya ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

* Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettik, ne yapmalıyız?

Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tutanak ile beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde yurtdışına teslimat bulunmamaktadır.