SUMAK POMPA'ya hoşgeldiniz! Bize Ulaşın: +90 262 502 50 10
DİL:

Şifremi Unuttum

GÜVENLİK VE GİZLİLİK KOŞULLARI

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. SUMAK POMPA alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kişi, kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

SUMAK POMPA, sitemize girmiş olduğunuz hiçbir bilgiyi, hiçbir şart ve koşulda, hiç kimse ve hiçbir firma ile paylaşmamayı garanti eder.

Kredi Kartı Güvenliği

Bilgi iletiminin ekstra güvenliği için mağazamızda tüm bilgiler RapidSSL tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankalara ulaşır.

Mağazamızda tüm bankaların, tüm kredi kartlarını -tek çekim- kullanabilirsiniz. Ayrıca sipariş sayfasında hangi bankaların kredi kartlarının taksitli seçenekleri olduğunu görebilirsiniz.